השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  מחפשים וילון לבית?

  וילון מהווה פריט עיצובי בהרבה בתים, משרדים, מלונות והרשימה עוד ארוכה, אך מטרה חשובה בהתקנת וילון מעבר לעיצוב ולמראה הוא הצללה. רוב הוילונות יוצרים הצללה ברמה כזאת או אחרת, אך וילון אטום מאפשר ליצור החשכה והאפלה מלאות. לכן, במלונות תמיד ישנן שתי שכבות של וילון: וילון שקוף למחצה להצללה קלה כשכבה חיצונית  ושכבה פנימית של וילון אטום שעם סגירתו ההאפלה היא מוחלטת גם באמצע היום. ברוך וילונות הוא עסק ותיק בתחום הוילונות בו תמצאו וילונות מסוגים שונים במגוון בדים, עיצובים, אורכים ומידות האפלה, כולל וילון אטום להחשכה מוחלטת.

  מגוון רחב של יתרונות

  לוילון אטום מגוון יתרונות:

  • הגנה מפני השמש: שמש ישירה מפריעה בהרבה מאוד מצבים. במשרד במהלך יום עבודה אור בכללי הוא מצוין אך שמש ישירה עלולה להפריע ולסנוור. סגירת וילון אטום למידה הרצויה תסתיר את השמש באופן מוחלט. ניתן לסגור מעט רק כדי למנוע שמש ישירה.
  • אמצעי קירור: בהמשך ישיר לשמש, היא גם יוצרת חום, וזאת גם אם אינה מאירה באופן ישיר. סגירת הוילון לא רק יוצרת האפלה אלא מהווה גם אמצעי לקירור. הבד העבה יוצר שכבת בידוד ממש.
  • בד דוחה אבק ולכלוך: הבד ממנו עשוי וילון אטום הוא בד עבה הדוחה אבק ולכלוך.
  • פרטיות: סגירת הוילון מספקת פרטיות מלאה. מעבר לכך שלא תראו דרכו דבר ושלא יראו אתכם, גם לא תשמעו את המתרחש בחוץ אפילו כשהחלון פתוח וגם מבחוץ לא ישמעו אתכם כך שהפרטיות מוחלטת.

  איך לבחור את וילון מתאים?

  וילון אטום אינו בעל מראה אחד אלא ישנו מגוון של וילונות. העיצוב יכול להיות שונה, הצבע, הסגנון. אם וילון אטום מעורר בכם מראה של וילון בסגנון קלאסי, וילון ארוך ועבה המגיע עד הרצפה היום ישנם וילונות אטומים מודרניים מאוד בעיצוב כמו וילונות גלילה או דואט שיכולים גם להיות אטומים לגמרי. כדאי לבחור בהתאם לסגנון החלל לו מיועד הוילון, האם זהו חדר ילדים או חדר ישיבות בהם תרצו לשמור על שקט עם סגירת הוילון? האם מתאים סגנון קלאסי או מודרני? וילון קצר או ארוך? כל האפשרויות פתוחות. מחפשים וילון אטום לבית או לעסק? בברוך וילונות, תקבלו את כל היעוץ ומגוון וילונות מחכה לבחירתכם. אם אתם מחפשים חנות וילונות אנחנו בהחלט הכתובת.

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים