השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  וילונות מודפסים – סוגי בדים ומבחר סגנונות לכל מרחב

  ווילונות מודפסים ללא ספק תופסים היום את מרכז הבמת העיצוב וה"הום סטיילינג", ההדפסה יכולה להיות לפי הזמנתכם האישית או מתוך בחירה של מבחר דוגמאות הדפסה שאנו מציעים, כשמדובר בעיצוב המותאם ע"י בעל מקצוע, הווילון משדרג את החדרים ואת בית העסק.  נתין להדפיס דמויות, כיתוב מסוים, לוגו של בית העסק או כל אלמנט אחר שתחפצו.

  וילונות גלילה מודפסים

  וילון גלילה זברה הוא וילון הנגלל כלפי מעלה, כשהוא במצב סגור הוא "נעלם" ולא מסתיר את החלון או חלקו. כשהוא במצב פתוח יש לו עיצוב משתלב ומשרה אווירה חמה ונינוחה, הוא מיועד להאפלה או הצללת החדר. הוא מתאים במיוחד להדפסה, התמונה המודפסת נראית במצב פרוס ומלא, זה מתאים במיוחד למי שאוהב הדפסה של דמויות או אלמנטים ופחות סמלים ואפקטים עיצוביים.

  הדפסה על גבי וילון בחדר הילדים הוא לא רק דקורטיבי, הוא לפעמים יוריד לכם מהעבודה הסיזיפית של השכבת הילדים. אם תדפיסו על הווילון דמויות טלוויזיה האהובות עליהם, או גיבורי סיפורים מוכרים, ציורים של בעלי חיים אהובים ואולי גם תמונה משפחתית שלהם עצמם, הם לא "יצטרכו לשתות" כל כמה דקות. אך שימו לב, אל תבחרו עיצוב ילדותי מדי, כי הילדים גודלים מהר מכפי שחשבתם, ואז העיצוב לא יתאים.

  וילונות בהדפסה אישית בסלון ימלאו את הקירות בעיצוב דקורטיבי ומותאם אישית ויחסכו מכם את הצורך להשקיע בעיטורים בקירות, או בתליית תמונות וציורים, זה יכול להוות חיסכון מהצורך ליפות את חלל הסלון.

  וילונות מודפסים לעסק

  וילונות למשרד ולעסק זה כבר סיפור אחר לגמרי, זה ממתג את העסק פי כמה וכמה, משרד עורך דין או מרפאת שיניים שחלונותיה מעוטרות בווילונות ייחודיים מייצרים בלעדיות ומוניטין לעסק, אם זה הלוגו של העסק, ציור או אפקטים גיאומטריים. הם מתאימים מאוד להשראת אוירה רגועה וביתית בחדרי המתנה או במשרד כלשהו.

  מהו סוג הבד המתאים ביותר?

  בד סאטן הוא הבד המתאים ביותר להדפסה על וילון, יש לו יכולת ספיגה והוא מציג תמונה ברורה וחדה, אך גם בד מסוג וואל מתאים להדפסה, מדובר בבד רך ושקוף, ניתן להדפיס עליו בקלות ובמהירות.

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים