השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  וילונות למוסדות

  התאמת וילונות למוסדות היא מומחיות שלוקחת בחשבון גם שיקולי תקציב , מפרט חומרים וגם היבטים עיצוביים. יש לנו, בברוך וילונות, נסיון רב בהתאמת וילונות למוסדות כגון: בתי ספר, גנים, בתי חולים וקופות חולים, משרדים, אולמות אירועים, מלונות ובתי הארחה, בתי כנסת וישיבות ועוד.

  במוסדות שונים, יש חשיבות עליונה לשירות הציבור. גם בבתי ספר יש וילונות בכל כיתה, בחדר המורים של וילונות וגם במסדרונות יש וילונות. בחדרי המתנה במרפאות יש וילונות על החלונות, בבתי חולים יש וילונות גם בחדר הטיפולים וגם ברוב המסדרונות שבהם יש חלונות. גם במשרדים ובמקומות רבים אחרים כמובן יש וילונות. לא תמיד אנו שמים לב אליהם כיוון שהם משתלבים הייטב עם עיצוב המקום או לא מייחסים להם חשיבות רבה אולם ישנם מקרים רבים בהם הווילונות פשוט חייבים להיות שם.

  וילונות לבתי ספר

  בתי ספר הוא סוג של בית שני עבור הילדים שלנו. חלקם אוהבים ללכת לבית הספר וחלקם לא אבל בכל מקרה הם צריכים לבלות שם בערך 8 שעות ביום ולעתים אף יותר. מכיוון שבהפסקות הם מנצלים את הזמן לצאת מהכיתות לאזור החיצוני וחשופים גם כך לשמש הקופחת הרי שלפחות בשעות הרבות שהם נמצאים בתוך הכיתה הם צריכים שהמקום יהיה מוצל ונעים לישיבה ולימוד. ישנם תקנים שונים שבהם צריך לעמוד על מנת להתקין וילונות לבתי ספר ולא כל וילון יכול לעמוד בתקנים אלו.

  וילונות למסדרונות

  במקומות רבים, יש מסדרונות המתנה ומעבר של אנשים: החל מבתי חולים, קופות חולים, בנייני עירייה, מבנים ציבוריים כאלה ואחרים, מוסדות לימוד ועוד. גם במסדרונות נהוג ומקובל להשתמש בווילונות מתאימים על מנת לספק הצללה אל המקום או לפחות לווסת את התאורה הנכנסת למקום לכמות האור הרצויה. לא רק שוויסות האור תורם לאווירה מוצלת ונעימה יותר במסדרונות המקורים ומונעים בין כניסת החום פנימה אלא גם מאפשרים לאנשים הממתינים או עוברים במסדרונות אלו ליהנות משטח מוצל ונעים יותר.

  וילונות לחברות ומשרדים

  המשרדים הם חלק בלתי נפרד ממרבית העסקים בישראל וישנם עסקים המבוססים רק על המשרדים שבהם. היום כדאי להתאים וילונות למשרד שהם לא רק מתאימים מבחינת העיצוב והמיתוג של העסק במשרד אלא שבאמת יהיו אפקטיביים עבור שמירה על בריאותם של העובדים, עבור עמעום התאורה הטבעית הנכנסת אל המשרד ועשויה לסנוור את העובדים שלכם העובדים על המחשב וכמובן גם כדי לא לסנוור לקוחות הבאים להתארח אצלכם ולהקנות להם אווירה נעימה ונינוחה יותר.

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים